Naszą witrynę przegląda teraz 97 gości 
<< Mar 2019 >> 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Reklama
Georgianum 2010 - brać uczniowska świętuje
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 31 maja 2010 17:18


    23 kwietnia obchodziliśmy imieniny Jerzego. Z tej okazji Zespół Szkół Budowlanych im. Księcia Jerzego II Piasta w Brzegu zorganizował, jak co roku, święto imienia swego patrona. Na dziedzińcu piastowskiego zamku odbyły się rozgrywki międzyszkolne. Nasze liceum było godnie reprezentowane przez uczniów klas pierwszych, drugich oraz trzecich. Wzięliśmy udział we wszystkich konkurencjach, m.in. w: strzelaniu z łuku, układzie tanecznym, biegach przełajowych, skakaniu na skakance, konkursie plastycznym czy też konkursie na kobiecy strój z epoki renesansowej i barokowej. Nasza drużyna walczyła zaciekle, ale z poszanowaniem zasad fair play. Sędziowie docenili ich trud, wystawiając wysokie noty za poszczególne występy.

    Mimo, iż nie udało się zająć miejsca na podium, zabawa była wyśmienita i nikt nie żałował, że wziął w niej udział. Za rok przygotujemy się jeszcze lepiej i powalczymy o wygraną.

    Reprezentacja została przygotowana przez mgr. Wojciecha Wolaka (Opiekun Samorządu Uczniowskiego), przy współudziale mgr. Łukasza Dudy.

    Uczestnikom dziękujemy za wspaniałą walkę i godne reprezentowanie naszej szkoły, a opiekunom za koordynację wszystkich działań.

Autorzy: Marta Pielechata, Anna Antoniewicz (kl. II A)