Aktualności

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 
<< Lis 2019 >> 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Reklama
Szkolna gazetka w nowej odsłonie
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 05 czerwca 2017 16:57
"ZA WINKLEM" - POWRÓT SZKOLNEJ GAZETKI
 
Z okazji dnia otwartego przygotowaliśmy dla naszych (obecnych i przyszłych) uczniów miłą niespodzianką - nowy numer wznowionej szkolnej gazetki. "Za winklem" kontynuuje projekt z 2011, który prowadzony był przez uczniów pod okiem pana wicedyrektora Wojciecha Wolaka. Odświeżona szata graficzna, fascynujące artykuły i przede wszystkim, zgrana ekipa - wszystkie te elementy tchnęły w starą gazetkę drugie życie, co zaowocowało całkiem nową jakością! 
 
W pierwszym numerze wydanym 25 maja czekają na was takie artykuły jak: wywiad z wieszczem narodowym Adamem Mickiewiczem; informacje o atrakcjach przygotowanych przez uczniów i nauczycieli z okazji dnia otwartego; fotorelacja z wycieczki uczniów klas drugich do ogrodu botanicznego w Wojsławicach i wiele, wiele więcej. 
 
[LINK DO GAZETKI]
 
Gazetka będzie ukazywać się regularnie - wydanie kolejnego numeru przewidziane jest na czwartek 8 czerwca. "Za winklem" prowadzone jest przez trzech uczniów naszej szkoły: Dawida Dobrowolskiego, Mateusza Sydora oraz Roberta Solskiego. Tym samym redaktorzy informują, że projekt wciąż się rozwija i chętnie przyjmą do ekipy nowe, pełne kreatywności osoby, które mają własne pomysły na to, co może znaleźć się w kolejnych numerach i pomogą w rozwoju "Za winklem". Proszą o kontakt pod ten adres: redakcjazawinklem@gmail.com
 
UWAGA: Ze względów technicznych, gazetka w formie elektronicznej powinna być przeglądana na komputerze, w przeglądarce internetowej. Wynika to z faktu, że strona, na której powstaje gazetka nie posiada zaktualizowanej wersji mobilnej, przez co na telefonie wygląda o wiele mniej korzystnie i nie wyświetla wszystkich elementów.